Logo EQUITA.PL
×
Logo EQUITA.PL
AKADEMICKIE MISTRZOSTWA POLSKI W SNOWBOARDZIE Pełen ekran
2021-02-18 - 2021-02-21

Liczba przyjętych zawodników: 254
Nr Zawodnik Status Konkurs
1 Suchański Adam
Uniwersytet Śląski w Katowicach
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE ZACHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2021-02-19
SLALOM GIGANT – PRZEJAZD PÓŁFINAŁOWY = FINAŁ MĘŻCZYZN, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2021-02-20
2 Zieliński Adrian
Politechnika Łódzka
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE WSCHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2021-02-19
3 Jeziorska Adrianna
Politechnika Krakowska
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE WSCHÓD - KOBIETY, 2021-02-19
SLALOM GIGANT – PRZEJAZD PÓŁFINAŁOWY = FINAŁ KOBIETY, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2021-02-20
4 Zwierzyńska Afrodyta
Politechnika Poznańska
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE ZACHÓD - KOBIETY, 2021-02-19
SLALOM GIGANT – PRZEJAZD PÓŁFINAŁOWY = FINAŁ KOBIETY, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2021-02-20
5 Ruszczak Agata
Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE WSCHÓD - KOBIETY, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2021-02-20
6 Zarzyka Agata
Uniwersytet Warszawski
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE WSCHÓD - KOBIETY, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2021-02-20
7 Bugiel Agnieszka
Politechnika Rzeszowska
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE WSCHÓD - KOBIETY, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2021-02-20
8 Troszok Agnieszka
Akademia Górniczo - Hutnicza w Krakowie
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE WSCHÓD - KOBIETY, 2021-02-19
SLALOM GIGANT – PRZEJAZD PÓŁFINAŁOWY = FINAŁ KOBIETY, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2021-02-20
BANKED SLALOM - FINAŁ KOBIETY, 2021-02-20
9 Stępień Aleksander
Uniwersytet Łódzki
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE WSCHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2021-02-20
10 Banasiak Aleksandra
Politechnika Łódzka
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE WSCHÓD - KOBIETY, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2021-02-20
11 Czarnowska Aleksandra
Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE WSCHÓD - KOBIETY, 2021-02-19
SLALOM GIGANT – PRZEJAZD PÓŁFINAŁOWY = FINAŁ KOBIETY, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2021-02-20
12 Koba Aleksandra
Uniwersytet Rolniczy w Krakowie
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE WSCHÓD - KOBIETY, 2021-02-19
SLALOM GIGANT – PRZEJAZD PÓŁFINAŁOWY = FINAŁ KOBIETY, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2021-02-20
13 Lazik Aleksandra
Uniwersytet Opolski
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE ZACHÓD - KOBIETY, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2021-02-20
14 Takuśki Aleksandra
Podhalańska Państwowa Uczelnia Zawodowa w Nowym Targu
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE WSCHÓD - KOBIETY, 2021-02-19
SLALOM GIGANT – PRZEJAZD PÓŁFINAŁOWY = FINAŁ KOBIETY, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2021-02-20
BANKED SLALOM - FINAŁ KOBIETY, 2021-02-20
15 Tomalczyk Aleksandra
Politechnika Śląska w Gliwicach
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE ZACHÓD - KOBIETY, 2021-02-19
SLALOM GIGANT – PRZEJAZD PÓŁFINAŁOWY = FINAŁ KOBIETY, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2021-02-20
BANKED SLALOM - FINAŁ KOBIETY, 2021-02-20
16 Zięba Aleksandra
Politechnika Krakowska
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE WSCHÓD - KOBIETY, 2021-02-19
SLALOM GIGANT – PRZEJAZD PÓŁFINAŁOWY = FINAŁ KOBIETY, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2021-02-20
BANKED SLALOM - FINAŁ KOBIETY, 2021-02-20
17 Kośmider Alicja
Politechnika Krakowska
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE WSCHÓD - KOBIETY, 2021-02-19
SLALOM GIGANT – PRZEJAZD PÓŁFINAŁOWY = FINAŁ KOBIETY, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2021-02-20
18 Paszkiewicz Alicja
Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE WSCHÓD - KOBIETY, 2021-02-19
SLALOM GIGANT – PRZEJAZD PÓŁFINAŁOWY = FINAŁ KOBIETY, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2021-02-20
19 Ratyńska Alicja
Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE WSCHÓD - KOBIETY, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2021-02-20
20 Różańska Alicja
Uniwersytet Śląski w Katowicach
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE ZACHÓD - KOBIETY, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2021-02-20
21 Wilczarska Alicja
Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE ZACHÓD - KOBIETY, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2021-02-20
22 Wiśniewska Amelia
Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE WSCHÓD - KOBIETY, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2021-02-20
23 Gawarkiewicz Andrzej
Uniwersytet Jagielloński w Krakowie
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE WSCHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2021-02-20
24 Grałka Anna
Uniwersytet Łódzki
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE WSCHÓD - KOBIETY, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2021-02-20
25 Haratyk Anna
Politechnika Śląska w Gliwicach
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE ZACHÓD - KOBIETY, 2021-02-19
SLALOM GIGANT – PRZEJAZD PÓŁFINAŁOWY = FINAŁ KOBIETY, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2021-02-20
26 Lalik Anna
Uniwersytet Jagielloński w Krakowie
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE WSCHÓD - KOBIETY, 2021-02-19
SLALOM GIGANT – PRZEJAZD PÓŁFINAŁOWY = FINAŁ KOBIETY, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2021-02-20
BANKED SLALOM - FINAŁ KOBIETY, 2021-02-20
27 Moroz Anna
Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE ZACHÓD - KOBIETY, 2021-02-19
SLALOM GIGANT – PRZEJAZD PÓŁFINAŁOWY = FINAŁ KOBIETY, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2021-02-20
28 Rakowiecka Anna
Uniwersytet Medyczny w Lublinie
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE WSCHÓD - KOBIETY, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2021-02-20
29 Solecka Anna
Uniwersytet Gdański
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE ZACHÓD - KOBIETY, 2021-02-19
SLALOM GIGANT – PRZEJAZD PÓŁFINAŁOWY = FINAŁ KOBIETY, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2021-02-20
30 Wójcik Anna
Politechnika Krakowska
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE WSCHÓD - KOBIETY, 2021-02-19
SLALOM GIGANT – PRZEJAZD PÓŁFINAŁOWY = FINAŁ KOBIETY, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2021-02-20
BANKED SLALOM - FINAŁ KOBIETY, 2021-02-20
31 Gładysz Antoni
Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE WSCHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2021-02-20
32 Kabza Antoni
Vistula Warszawa
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE WSCHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2021-02-20
33 Biernacki Artur
Politechnika Łódzka
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE WSCHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2021-02-20
34 Krajewska Barbara
Politechnika Poznańska
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE ZACHÓD - KOBIETY, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2021-02-20
35 Imko Bartłomiej
WSWFiT Białystok
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE WSCHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2021-02-20
36 Łętocha Bartłomiej
Uniwersytet Rolniczy w Krakowie
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE WSCHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2021-02-20
37 Gogolewski Bartosz
Politechnika Poznańska
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE ZACHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2021-02-20
38 Kurek Bartosz
Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE ZACHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2021-02-20
39 Maj Bartosz
Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE ZACHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2021-02-20
40 Skrobacki Bartosz
Politechnika Śląska w Gliwicach
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE ZACHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2021-02-19
SLALOM GIGANT – PRZEJAZD PÓŁFINAŁOWY = FINAŁ MĘŻCZYZN, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2021-02-20
41 Tymiński Bartosz
Politechnika Gdańska
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE ZACHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2021-02-20
42 Wywiał Bartosz
Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE WSCHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2021-02-20
43 Włodarczyk Bruno
Politechnika Krakowska
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE WSCHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2021-02-20
44 Tabota Cezary
Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE WSCHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2021-02-20
45 Wawrzyniak Daria
Akademia Górniczo - Hutnicza w Krakowie
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE WSCHÓD - KOBIETY, 2021-02-19
SLALOM GIGANT – PRZEJAZD PÓŁFINAŁOWY = FINAŁ KOBIETY, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2021-02-20
BANKED SLALOM - FINAŁ KOBIETY, 2021-02-20
46 Nowak Dawid
Uniwersytet Łódzki
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE WSCHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2021-02-20
47 Pilarz Dawid
Uniwersytet Medyczny w Łodzi
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE WSCHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2021-02-20
48 Szatan Dawid
Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE WSCHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2021-02-19
SLALOM GIGANT – PRZEJAZD PÓŁFINAŁOWY = FINAŁ MĘŻCZYZN, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2021-02-20
49 Janas Dominik
Politechnika Krakowska
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE WSCHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2021-02-19
SLALOM GIGANT – PRZEJAZD PÓŁFINAŁOWY = FINAŁ MĘŻCZYZN, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2021-02-20
BANKED SLALOM - FINAŁ MĘŻCZYZN, 2021-02-20
50 Traczyk Dominik
Uniwersytet Jagielloński w Krakowie
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE WSCHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2021-02-19
SLALOM GIGANT – PRZEJAZD PÓŁFINAŁOWY = FINAŁ MĘŻCZYZN, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2021-02-20
51 Jurecka Dominika
Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE WSCHÓD - KOBIETY, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2021-02-20
BANKED SLALOM - FINAŁ KOBIETY, 2021-02-20
52 Mysiorska Dominika
Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE WSCHÓD - KOBIETY, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2021-02-20
53 Narloch Dominika
Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE ZACHÓD - KOBIETY, 2021-02-19
SLALOM GIGANT – PRZEJAZD PÓŁFINAŁOWY = FINAŁ KOBIETY, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2021-02-20
54 Wolska Dominika
Podhalańska Państwowa Uczelnia Zawodowa w Nowym Targu
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE WSCHÓD - KOBIETY, 2021-02-19
SLALOM GIGANT – PRZEJAZD PÓŁFINAŁOWY = FINAŁ KOBIETY, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2021-02-20
BANKED SLALOM - FINAŁ KOBIETY, 2021-02-20
55 Górecka Dorota
Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE ZACHÓD - KOBIETY, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2021-02-20
56 Witkiewicz Dustin
Politechnika Poznańska
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE ZACHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2021-02-19
SLALOM GIGANT – PRZEJAZD PÓŁFINAŁOWY = FINAŁ MĘŻCZYZN, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2021-02-20
57 Solich Ewa
Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE WSCHÓD - KOBIETY, 2021-02-19
SLALOM GIGANT – PRZEJAZD PÓŁFINAŁOWY = FINAŁ KOBIETY, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2021-02-20
58 Czapla Filip
Politechnika Krakowska
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE WSCHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2021-02-19
SLALOM GIGANT – PRZEJAZD PÓŁFINAŁOWY = FINAŁ MĘŻCZYZN, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2021-02-20
BANKED SLALOM - FINAŁ MĘŻCZYZN, 2021-02-20
59 Piszczek Filip
Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE WSCHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2021-02-19
SLALOM GIGANT – PRZEJAZD PÓŁFINAŁOWY = FINAŁ MĘŻCZYZN, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2021-02-20
60 Sordyl Filip
Politechnika Śląska w Gliwicach
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE ZACHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2021-02-20
61 Woźniak Filip
Politechnika Poznańska
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE ZACHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2021-02-19
SLALOM GIGANT – PRZEJAZD PÓŁFINAŁOWY = FINAŁ MĘŻCZYZN, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2021-02-20
62 Seroczyński Gabriel
Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE WSCHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2021-02-19
SLALOM GIGANT – PRZEJAZD PÓŁFINAŁOWY = FINAŁ MĘŻCZYZN, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2021-02-20
63 Konecko Grzegorz
Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE WSCHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2021-02-20
64 Piątkowski Grzegorz
Politechnika Poznańska
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE ZACHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2021-02-20
65 Gancarz Hanna
Politechnika Krakowska
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE WSCHÓD - KOBIETY, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2021-02-20
66 Jethon Helena
Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE WSCHÓD - KOBIETY, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2021-02-20
67 Krukowski Hubert
Politechnika Śląska w Gliwicach
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE ZACHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2021-02-20
68 Cetnar Iga
Politechnika Warszawska
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE WSCHÓD - KOBIETY, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2021-02-20
69 Miller Igor
Uniwersytet Medyczny w Łodzi
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE WSCHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2021-02-20
70 Sołtykiewicz Ireneusz
Uniwersytet Warszawski
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE WSCHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2021-02-19
SLALOM GIGANT – PRZEJAZD PÓŁFINAŁOWY = FINAŁ MĘŻCZYZN, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2021-02-20
71 Brzyski Iwo
Politechnika Gdańska
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE ZACHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2021-02-19
SLALOM GIGANT – PRZEJAZD PÓŁFINAŁOWY = FINAŁ MĘŻCZYZN, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2021-02-20
72 Kazubek-Fuksiewicz Izabela
Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE ZACHÓD - KOBIETY, 2021-02-19
SLALOM GIGANT – PRZEJAZD PÓŁFINAŁOWY = FINAŁ KOBIETY, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2021-02-20
73 Bogusławski Jacek
Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE WSCHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2021-02-20
74 Jakubczak Jacek
Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE WSCHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2021-02-20
75 Jakubik Jagoda
Uniwersytet Medyczny w Łodzi
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE WSCHÓD - KOBIETY, 2021-02-19
SLALOM GIGANT – PRZEJAZD PÓŁFINAŁOWY = FINAŁ KOBIETY, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2021-02-20
76 Spież Jagoda
Uniwersytet Medyczny w Łodzi
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE WSCHÓD - KOBIETY, 2021-02-19
SLALOM GIGANT – PRZEJAZD PÓŁFINAŁOWY = FINAŁ KOBIETY, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2021-02-20
77 Kotowski Jakub
Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE WSCHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2021-02-19
SLALOM GIGANT – PRZEJAZD PÓŁFINAŁOWY = FINAŁ MĘŻCZYZN, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2021-02-20
BANKED SLALOM - FINAŁ MĘŻCZYZN, 2021-02-20
78 Luboński Jakub
Akademia Górniczo - Hutnicza w Krakowie
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE WSCHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2021-02-19
SLALOM GIGANT – PRZEJAZD PÓŁFINAŁOWY = FINAŁ MĘŻCZYZN, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2021-02-20
BANKED SLALOM - FINAŁ MĘŻCZYZN, 2021-02-20
79 Skowron Jakub
Politechnika Krakowska
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE WSCHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2021-02-20
80 Węgrzyn Jakub
Uniwersytet Śląski w Katowicach
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE ZACHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2021-02-19
SLALOM GIGANT – PRZEJAZD PÓŁFINAŁOWY = FINAŁ MĘŻCZYZN, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2021-02-20
81 Hadt Jan
Akademia Wychowania Fizycznego w Krakowie
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE WSCHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2021-02-20
82 Kielan Jan
Uniwersytet Łódzki
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE WSCHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2021-02-20
83 Seweryn Jan
Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE WSCHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2021-02-20
84 Uniłowski Jarek
Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE WSCHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2021-02-20
85 Sobeczek Jessica
Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE ZACHÓD - KOBIETY, 2021-02-19
SLALOM GIGANT – PRZEJAZD PÓŁFINAŁOWY = FINAŁ KOBIETY, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2021-02-20
86 Czarnacka Joanna
Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE WSCHÓD - KOBIETY, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2021-02-20
87 Gut Joanna
Uniwersytet Śląski w Katowicach
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE ZACHÓD - KOBIETY, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2021-02-20
88 Karnowska Joanna
Politechnika Gdańska
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE ZACHÓD - KOBIETY, 2021-02-19
SLALOM GIGANT – PRZEJAZD PÓŁFINAŁOWY = FINAŁ KOBIETY, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2021-02-20
89 Witeczek Joanna
Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE ZACHÓD - KOBIETY, 2021-02-19
SLALOM GIGANT – PRZEJAZD PÓŁFINAŁOWY = FINAŁ KOBIETY, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2021-02-20
BANKED SLALOM - FINAŁ KOBIETY, 2021-02-20
90 Błaszczyk Julia
Akademia Górniczo - Hutnicza w Krakowie
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE WSCHÓD - KOBIETY, 2021-02-19
SLALOM GIGANT – PRZEJAZD PÓŁFINAŁOWY = FINAŁ KOBIETY, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2021-02-20
BANKED SLALOM - FINAŁ KOBIETY, 2021-02-20
91 Chmielecka Julia
Akademia Wychowania Fizycznego w Poznaniu
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE ZACHÓD - KOBIETY, 2021-02-19
SLALOM GIGANT – PRZEJAZD PÓŁFINAŁOWY = FINAŁ KOBIETY, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2021-02-20
92 Fajkis Julia
Uniwersytet Śląski w Katowicach
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE ZACHÓD - KOBIETY, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2021-02-20
93 Lisewska Julia
Politechnika Gdańska
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE ZACHÓD - KOBIETY, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2021-02-20
BANKED SLALOM - FINAŁ KOBIETY, 2021-02-20
94 Okońska Julia
SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny w Warszawie
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE WSCHÓD - KOBIETY, 2021-02-19
SLALOM GIGANT – PRZEJAZD PÓŁFINAŁOWY = FINAŁ KOBIETY, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2021-02-20
95 Rzepka Julia
Akademia Górniczo - Hutnicza w Krakowie
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE WSCHÓD - KOBIETY, 2021-02-19
SLALOM GIGANT – PRZEJAZD PÓŁFINAŁOWY = FINAŁ KOBIETY, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2021-02-20
96 Sobiepańska Julia
Uniwersytet Warszawski
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE WSCHÓD - KOBIETY, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2021-02-20
97 Stelmach Julia
Uniwersytet Gdański
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE ZACHÓD - KOBIETY, 2021-02-19
SLALOM GIGANT – PRZEJAZD PÓŁFINAŁOWY = FINAŁ KOBIETY, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2021-02-20
98 Szymańska Julia
Uniwersytet Warszawski
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE WSCHÓD - KOBIETY, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2021-02-20
99 Zawadzka Julia
Politechnika Śląska w Gliwicach
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE ZACHÓD - KOBIETY, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2021-02-20
100 Gargul Kacper
Uniwersytet Gdański
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE ZACHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2021-02-20
101 Myga Kacper
Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE ZACHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2021-02-19
SLALOM GIGANT – PRZEJAZD PÓŁFINAŁOWY = FINAŁ MĘŻCZYZN, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2021-02-20
102 Ostrowski Kacper
Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE WSCHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2021-02-20
103 Pieniący Kacper
Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE WSCHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2021-02-20
BANKED SLALOM - FINAŁ MĘŻCZYZN, 2021-02-20
104 Walczak Kacper
Politechnika Łódzka
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE WSCHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2021-02-19
SLALOM GIGANT – PRZEJAZD PÓŁFINAŁOWY = FINAŁ MĘŻCZYZN, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2021-02-20
105 Duszyński Kamil
Politechnika Gdańska
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE ZACHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2021-02-20
106 Landowski Kamil
Politechnika Gdańska
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE ZACHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2021-02-19
SLALOM GIGANT – PRZEJAZD PÓŁFINAŁOWY = FINAŁ MĘŻCZYZN, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2021-02-20
BANKED SLALOM - FINAŁ MĘŻCZYZN, 2021-02-20
107 Mikłuszka Kamil
Uniwersytet Opolski
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE ZACHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2021-02-19
SLALOM GIGANT – PRZEJAZD PÓŁFINAŁOWY = FINAŁ MĘŻCZYZN, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2021-02-20
108 Kaczmarczyk-Wójtowicz Kamila
Uniwersytet Rolniczy w Krakowie
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE WSCHÓD - KOBIETY, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2021-02-20
109 Szleper Karol
Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE WSCHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2021-02-20
110 Dębska Karolina
Uniwersytet Śląski w Katowicach
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE ZACHÓD - KOBIETY, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2021-02-20
111 Gabryel Karolina
Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE ZACHÓD - KOBIETY, 2021-02-19
SLALOM GIGANT – PRZEJAZD PÓŁFINAŁOWY = FINAŁ KOBIETY, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2021-02-20
BANKED SLALOM - FINAŁ KOBIETY, 2021-02-20
112 Kułaga Karolina
Uniwersytet Opolski
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE ZACHÓD - KOBIETY, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2021-02-20
113 Płaza Karolina
Politechnika Poznańska
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE ZACHÓD - KOBIETY, 2021-02-19
SLALOM GIGANT – PRZEJAZD PÓŁFINAŁOWY = FINAŁ KOBIETY, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2021-02-20
BANKED SLALOM - FINAŁ KOBIETY, 2021-02-20
114 Mikołajczyk Katarzyna
Politechnika Śląska w Gliwicach
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE ZACHÓD - KOBIETY, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2021-02-20
115 Misiek Katarzyna
Uniwersytet Medyczny w Łodzi
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE WSCHÓD - KOBIETY, 2021-02-19
SLALOM GIGANT – PRZEJAZD PÓŁFINAŁOWY = FINAŁ KOBIETY, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2021-02-20
116 Piernicka Katarzyna
Politechnika Gdańska
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE ZACHÓD - KOBIETY, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2021-02-20
117 Pszeniczna Katarzyna
Uniwersytet Medyczny w Lublinie
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE WSCHÓD - KOBIETY, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2021-02-20
118 Siemińska Katarzyna
Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE ZACHÓD - KOBIETY, 2021-02-19
SLALOM GIGANT – PRZEJAZD PÓŁFINAŁOWY = FINAŁ KOBIETY, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2021-02-20
119 Szyszkiewicz Klara
Uniwersytet Łódzki
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE WSCHÓD - KOBIETY, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2021-02-20
120 Kanigowska Klaudia
Uniwersytet Warszawski
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE WSCHÓD - KOBIETY, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2021-02-20
121 Nowak Klaudia
Uniwersytet Warszawski
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE WSCHÓD - KOBIETY, 2021-02-19
SLALOM GIGANT – PRZEJAZD PÓŁFINAŁOWY = FINAŁ KOBIETY, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2021-02-20
122 Kołodziej Klementyna
Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE ZACHÓD - KOBIETY, 2021-02-19
SLALOM GIGANT – PRZEJAZD PÓŁFINAŁOWY = FINAŁ KOBIETY, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2021-02-20
BANKED SLALOM - FINAŁ KOBIETY, 2021-02-20
123 Siwiec Konrad
Politechnika Warszawska
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE WSCHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2021-02-19
SLALOM GIGANT – PRZEJAZD PÓŁFINAŁOWY = FINAŁ MĘŻCZYZN, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2021-02-20
124 Trusewicz Konrad
Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE ZACHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2021-02-19
SLALOM GIGANT – PRZEJAZD PÓŁFINAŁOWY = FINAŁ MĘŻCZYZN, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2021-02-20
125 Jonak Konstanty
Politechnika Warszawska
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE WSCHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2021-02-19
SLALOM GIGANT – PRZEJAZD PÓŁFINAŁOWY = FINAŁ MĘŻCZYZN, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2021-02-20
BANKED SLALOM - FINAŁ MĘŻCZYZN, 2021-02-20
126 Wilk Kosma
Uniwersytet Gdański
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE ZACHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2021-02-19
SLALOM GIGANT – PRZEJAZD PÓŁFINAŁOWY = FINAŁ MĘŻCZYZN, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2021-02-20
BANKED SLALOM - FINAŁ MĘŻCZYZN, 2021-02-20
127 Karol Krężelok
Politechnika Opolska
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE ZACHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2021-02-20
128 Kwiatkowski Krzysztof
Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE WSCHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2021-02-19
SLALOM GIGANT – PRZEJAZD PÓŁFINAŁOWY = FINAŁ MĘŻCZYZN, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2021-02-20
129 Moskal Krzysztof
Politechnika Śląska w Gliwicach
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE ZACHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2021-02-20
130 Orwaldi Krzysztof
Uniwersytet Warszawski
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE WSCHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2021-02-19
SLALOM GIGANT – PRZEJAZD PÓŁFINAŁOWY = FINAŁ MĘŻCZYZN, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2021-02-20
BANKED SLALOM - FINAŁ MĘŻCZYZN, 2021-02-20
131 Piskorz Krzysztof
Akademia Wychowania Fizycznego w Krakowie
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE WSCHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2021-02-20
BANKED SLALOM - FINAŁ MĘŻCZYZN, 2021-02-20
132 Rutkowski Krzysztof
Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE ZACHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2021-02-20
133 Skobliński Krzysztof
Uniwersytet Warszawski
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE WSCHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2021-02-19
SLALOM GIGANT – PRZEJAZD PÓŁFINAŁOWY = FINAŁ MĘŻCZYZN, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2021-02-20
134 Traczyk Krzysztof
Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE ZACHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2021-02-19
SLALOM GIGANT – PRZEJAZD PÓŁFINAŁOWY = FINAŁ MĘŻCZYZN, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2021-02-20
BANKED SLALOM - FINAŁ MĘŻCZYZN, 2021-02-20
135 Kocielski Kuba
Politechnika Opolska
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE ZACHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2021-02-20
136 Starmach Lena
Politechnika Warszawska
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE WSCHÓD - KOBIETY, 2021-02-19
SLALOM GIGANT – PRZEJAZD PÓŁFINAŁOWY = FINAŁ KOBIETY, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2021-02-20
137 Rzepka Łukasz
Akademia Górniczo - Hutnicza w Krakowie
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE WSCHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2021-02-19
SLALOM GIGANT – PRZEJAZD PÓŁFINAŁOWY = FINAŁ MĘŻCZYZN, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2021-02-20
138 Adamczyk Maciej
Uniwersytet Opolski
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE ZACHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2021-02-20
139 Blach Maciej
Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE ZACHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2021-02-20
140 Gąsienica-Mikołajczyk Maciej
Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE WSCHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2021-02-19
SLALOM GIGANT – PRZEJAZD PÓŁFINAŁOWY = FINAŁ MĘŻCZYZN, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2021-02-20
141 Piekut Maciej
Uniwersytet Śląski w Katowicach
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE ZACHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2021-02-20
142 Sobczyk Maciej
Uniwersytet Medyczny w Lublinie
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE WSCHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2021-02-19
SLALOM GIGANT – PRZEJAZD PÓŁFINAŁOWY = FINAŁ MĘŻCZYZN, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2021-02-20
143 Sroka Maciej
Akademia Wychowania Fizycznego w Krakowie
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE WSCHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2021-02-19
SLALOM GIGANT – PRZEJAZD PÓŁFINAŁOWY = FINAŁ MĘŻCZYZN, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2021-02-20
BANKED SLALOM - FINAŁ MĘŻCZYZN, 2021-02-20
144 Stacha Maciej
Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE ZACHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2021-02-19
SLALOM GIGANT – PRZEJAZD PÓŁFINAŁOWY = FINAŁ MĘŻCZYZN, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2021-02-20
145 Goldman Magdalena
Uniwersytet Łódzki
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE WSCHÓD - KOBIETY, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2021-02-20
146 Kimla Magdalena
Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE WSCHÓD - KOBIETY, 2021-02-19
SLALOM GIGANT – PRZEJAZD PÓŁFINAŁOWY = FINAŁ KOBIETY, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2021-02-20
147 Zawiślak Magdalena
Uniwersytet Medyczny w Lublinie
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE WSCHÓD - KOBIETY, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2021-02-20
148 Pilarczyk Maja
Akademia Wychowania Fizycznego w Poznaniu
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE ZACHÓD - KOBIETY, 2021-02-19
SLALOM GIGANT – PRZEJAZD PÓŁFINAŁOWY = FINAŁ KOBIETY, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2021-02-20
BANKED SLALOM - FINAŁ KOBIETY, 2021-02-20
149 Kusiak Maksymilian
Uniwersytet Jagielloński w Krakowie
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE WSCHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2021-02-19
SLALOM GIGANT – PRZEJAZD PÓŁFINAŁOWY = FINAŁ MĘŻCZYZN, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2021-02-20
150 Bucka Małgorzata
Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE WSCHÓD - KOBIETY, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2021-02-20
151 Przychodzka Marcelina
Politechnika Poznańska
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE ZACHÓD - KOBIETY, 2021-02-19
SLALOM GIGANT – PRZEJAZD PÓŁFINAŁOWY = FINAŁ KOBIETY, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2021-02-20
152 Krajewski Marcin
Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE WSCHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2021-02-19
153 Kubina Marcin
Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE ZACHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2021-02-20
154 Pazowski Marcin
Politechnika Rzeszowska
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE WSCHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2021-02-20
155 Siekierko Marcin
Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE ZACHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2021-02-20
156 Jama Maria
Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE WSCHÓD - KOBIETY, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2021-02-20
157 Tomasik Maria
Akademia Górniczo - Hutnicza w Krakowie
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE WSCHÓD - KOBIETY, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2021-02-20
BANKED SLALOM - FINAŁ KOBIETY, 2021-02-20
158 Zeljaś Maria
Politechnika Krakowska
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE WSCHÓD - KOBIETY, 2021-02-19
SLALOM GIGANT – PRZEJAZD PÓŁFINAŁOWY = FINAŁ KOBIETY, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2021-02-20
159 Rytlewska Marianna
Politechnika Warszawska
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE WSCHÓD - KOBIETY, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2021-02-20
160 Wdówka Mariusz
Akademia Górniczo - Hutnicza w Krakowie
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE WSCHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2021-02-19
SLALOM GIGANT – PRZEJAZD PÓŁFINAŁOWY = FINAŁ MĘŻCZYZN, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2021-02-20
161 Kolańczyk Marta
Politechnika Śląska w Gliwicach
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE ZACHÓD - KOBIETY, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2021-02-20
162 Kordek Marta
Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE WSCHÓD - KOBIETY, 2021-02-19
SLALOM GIGANT – PRZEJAZD PÓŁFINAŁOWY = FINAŁ KOBIETY, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2021-02-20
163 Kozłowska Marta
Uniwersytet Medyczny w Lublinie
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE WSCHÓD - KOBIETY, 2021-02-19
SLALOM GIGANT – PRZEJAZD PÓŁFINAŁOWY = FINAŁ KOBIETY, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2021-02-20
164 Marcinkowska Marta
Uniwersytet Medyczny w Łodzi
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE WSCHÓD - KOBIETY, 2021-02-19
SLALOM GIGANT – PRZEJAZD PÓŁFINAŁOWY = FINAŁ KOBIETY, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2021-02-20
165 Nawrocka Marta
Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE WSCHÓD - KOBIETY, 2021-02-19
SLALOM GIGANT – PRZEJAZD PÓŁFINAŁOWY = FINAŁ KOBIETY, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2021-02-20
166 Szczygieł Marta
Politechnika Śląska w Gliwicach
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE ZACHÓD - KOBIETY, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2021-02-20
167 Podwysocka Martyna
Uniwersytet Opolski
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE ZACHÓD - KOBIETY, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2021-02-20
168 Adamczuk Mateusz
Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE WSCHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2021-02-20
169 Fabiś Mateusz
Uniwersytet Medyczny w Łodzi
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE WSCHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2021-02-20
170 Wróbel Mateusz
Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE ZACHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2021-02-20
171 Ziółkowski Mateusz
Politechnika Poznańska
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE ZACHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2021-02-19
SLALOM GIGANT – PRZEJAZD PÓŁFINAŁOWY = FINAŁ MĘŻCZYZN, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2021-02-20
BANKED SLALOM - FINAŁ MĘŻCZYZN, 2021-02-20
172 Starzyńska Matylda
Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE WSCHÓD - KOBIETY, 2021-02-19
SLALOM GIGANT – PRZEJAZD PÓŁFINAŁOWY = FINAŁ KOBIETY, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2021-02-20
173 Minkowska Michalina
Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE ZACHÓD - KOBIETY, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2021-02-20
174 Ambruszkiewicz Michał
Uniwersytet Łódzki
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE WSCHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2021-02-20
175 Borys Michał
Uniwersytet Gdański
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE ZACHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2021-02-19
SLALOM GIGANT – PRZEJAZD PÓŁFINAŁOWY = FINAŁ MĘŻCZYZN, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2021-02-20
176 Danielewicz Michał
Politechnika Gdańska
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE ZACHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2021-02-19
SLALOM GIGANT – PRZEJAZD PÓŁFINAŁOWY = FINAŁ MĘŻCZYZN, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2021-02-20
177 Drapacz Michał
Politechnika Opolska
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE ZACHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2021-02-20
178 Dudek Michał
Akademia Górniczo - Hutnicza w Krakowie
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE WSCHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2021-02-19
SLALOM GIGANT – PRZEJAZD PÓŁFINAŁOWY = FINAŁ MĘŻCZYZN, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2021-02-20
179 Gajda Michał
Politechnika Warszawska
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE WSCHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2021-02-20
180 Głowacki Michał
Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE ZACHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2021-02-19
SLALOM GIGANT – PRZEJAZD PÓŁFINAŁOWY = FINAŁ MĘŻCZYZN, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2021-02-20
181 Mazur Michał
Politechnika Śląska w Gliwicach
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE ZACHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2021-02-20
182 Młynarczyk Michał
Politechnika Krakowska
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE WSCHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2021-02-19
SLALOM GIGANT – PRZEJAZD PÓŁFINAŁOWY = FINAŁ MĘŻCZYZN, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2021-02-20
BANKED SLALOM - FINAŁ MĘŻCZYZN, 2021-02-20
183 Sochalewski Michał
Uniwersytet Łódzki
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE WSCHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2021-02-20
184 Szlachtowski Michał
Uniwersytet Śląski w Katowicach
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE ZACHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2021-02-20
BANKED SLALOM - FINAŁ MĘŻCZYZN, 2021-02-20
185 Wiszniewski Michał
Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE WSCHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2021-02-19
SLALOM GIGANT – PRZEJAZD PÓŁFINAŁOWY = FINAŁ MĘŻCZYZN, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2021-02-20
BANKED SLALOM - FINAŁ MĘŻCZYZN, 2021-02-20
186 Wydrychiewicz Michał
Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE WSCHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2021-02-20
187 Ziuzia Michał
Politechnika Gdańska
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE ZACHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2021-02-20
BANKED SLALOM - FINAŁ MĘŻCZYZN, 2021-02-20
188 Biegun Mikołaj
Akademia Wychowania Fizycznego w Krakowie
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE WSCHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2021-02-19
SLALOM GIGANT – PRZEJAZD PÓŁFINAŁOWY = FINAŁ MĘŻCZYZN, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2021-02-20
BANKED SLALOM - FINAŁ MĘŻCZYZN, 2021-02-20
189 Matuszyk Mikołaj
Politechnika Warszawska
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE WSCHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2021-02-19
SLALOM GIGANT – PRZEJAZD PÓŁFINAŁOWY = FINAŁ MĘŻCZYZN, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2021-02-20
BANKED SLALOM - FINAŁ MĘŻCZYZN, 2021-02-20
190 Leziak Milena
Uniwersytet Medyczny w Lublinie
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE WSCHÓD - KOBIETY, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2021-02-20
191 Chabros Natalia
Uniwersytet Gdański
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE ZACHÓD - KOBIETY, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2021-02-20
192 Grzelak Natalia
Politechnika Łódzka
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE WSCHÓD - KOBIETY, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2021-02-20
193 Kubler Natalia
Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE WSCHÓD - KOBIETY, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2021-02-20
194 Pstrągowska Natalia
Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE WSCHÓD - KOBIETY, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2021-02-20
195 Walkiewicz Natalia
Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE ZACHÓD - KOBIETY, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2021-02-20
196 Góralczyk Nikolina
Akademia Górniczo - Hutnicza w Krakowie
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE WSCHÓD - KOBIETY, 2021-02-19
SLALOM GIGANT – PRZEJAZD PÓŁFINAŁOWY = FINAŁ KOBIETY, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2021-02-20
BANKED SLALOM - FINAŁ KOBIETY, 2021-02-20
197 Magdziarz Olga
Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE WSCHÓD - KOBIETY, 2021-02-19
SLALOM GIGANT – PRZEJAZD PÓŁFINAŁOWY = FINAŁ KOBIETY, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2021-02-20
BANKED SLALOM - FINAŁ KOBIETY, 2021-02-20
198 Duda Olgierd
Akademia Górniczo - Hutnicza w Krakowie
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE WSCHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2021-02-19
SLALOM GIGANT – PRZEJAZD PÓŁFINAŁOWY = FINAŁ MĘŻCZYZN, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2021-02-20
BANKED SLALOM - FINAŁ MĘŻCZYZN, 2021-02-20
199 Pawlikowska Oliwia
Podhalańska Państwowa Uczelnia Zawodowa w Nowym Targu
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE WSCHÓD - KOBIETY, 2021-02-19
SLALOM GIGANT – PRZEJAZD PÓŁFINAŁOWY = FINAŁ KOBIETY, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2021-02-20
BANKED SLALOM - FINAŁ KOBIETY, 2021-02-20
200 Jakubiak Oskar
Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE ZACHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2021-02-20
201 Kwiatkowski Oskar
Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE ZACHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2021-02-19
SLALOM GIGANT – PRZEJAZD PÓŁFINAŁOWY = FINAŁ MĘŻCZYZN, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2021-02-20
BANKED SLALOM - FINAŁ MĘŻCZYZN, 2021-02-20
202 Soczyński Oskar
Akademia Górniczo - Hutnicza w Krakowie
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE WSCHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2021-02-19
SLALOM GIGANT – PRZEJAZD PÓŁFINAŁOWY = FINAŁ MĘŻCZYZN, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2021-02-20
BANKED SLALOM - FINAŁ MĘŻCZYZN, 2021-02-20
203 Gałązka Paula
Akademia Wychowania Fizycznego w Poznaniu
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE ZACHÓD - KOBIETY, 2021-02-19
SLALOM GIGANT – PRZEJAZD PÓŁFINAŁOWY = FINAŁ KOBIETY, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2021-02-20
BANKED SLALOM - FINAŁ KOBIETY, 2021-02-20
204 Bednarek Paulina
Politechnika Łódzka
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE WSCHÓD - KOBIETY, 2021-02-19
SLALOM GIGANT – PRZEJAZD PÓŁFINAŁOWY = FINAŁ KOBIETY, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2021-02-20
205 Kasprzyk Paulina
Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE WSCHÓD - KOBIETY, 2021-02-19
SLALOM GIGANT – PRZEJAZD PÓŁFINAŁOWY = FINAŁ KOBIETY, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2021-02-20
BANKED SLALOM - FINAŁ KOBIETY, 2021-02-20
206 Pawlikowska Paulina
Uniwersytet Jagielloński w Krakowie
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE WSCHÓD - KOBIETY, 2021-02-19
SLALOM GIGANT – PRZEJAZD PÓŁFINAŁOWY = FINAŁ KOBIETY, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2021-02-20
BANKED SLALOM - FINAŁ KOBIETY, 2021-02-20
207 Gajewski Paweł
Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE WSCHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2021-02-20
208 Jędrzejczak Paweł
Politechnika Poznańska
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE ZACHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2021-02-19
SLALOM GIGANT – PRZEJAZD PÓŁFINAŁOWY = FINAŁ MĘŻCZYZN, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2021-02-20
BANKED SLALOM - FINAŁ MĘŻCZYZN, 2021-02-20
209 Kęsy Paweł
Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE ZACHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2021-02-20
210 Korczyński Piotr
Uniwersytet Warszawski
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE WSCHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2021-02-19
SLALOM GIGANT – PRZEJAZD PÓŁFINAŁOWY = FINAŁ MĘŻCZYZN, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2021-02-20
211 Manikowski Piotr
Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE WSCHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2021-02-20
212 Paliga Piotr
Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE ZACHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2021-02-20
213 Petryla Piotr
Uniwersytet Medyczny w Łodzi
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE WSCHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2021-02-20
214 Szwarc Piotr
Politechnika Krakowska
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE WSCHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2021-02-19
SLALOM GIGANT – PRZEJAZD PÓŁFINAŁOWY = FINAŁ MĘŻCZYZN, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2021-02-20
215 Mazur Pola
Uniwersytet Jagielloński w Krakowie
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE WSCHÓD - KOBIETY, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2021-02-20
BANKED SLALOM - FINAŁ KOBIETY, 2021-02-20
216 Nowak Przemysław
Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE ZACHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2021-02-19
SLALOM GIGANT – PRZEJAZD PÓŁFINAŁOWY = FINAŁ MĘŻCZYZN, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2021-02-20
217 Pietrzak Przemysław
Politechnika Gdańska
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE ZACHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2021-02-19
SLALOM GIGANT – PRZEJAZD PÓŁFINAŁOWY = FINAŁ MĘŻCZYZN, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2021-02-20
218 Marcinkowski Radosław
Uniwersytet Warszawski
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE WSCHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2021-02-19
SLALOM GIGANT – PRZEJAZD PÓŁFINAŁOWY = FINAŁ MĘŻCZYZN, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2021-02-20
219 Łebek Sandra
Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE ZACHÓD - KOBIETY, 2021-02-19
SLALOM GIGANT – PRZEJAZD PÓŁFINAŁOWY = FINAŁ KOBIETY, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2021-02-20
BANKED SLALOM - FINAŁ KOBIETY, 2021-02-20
220 Kozłowski Sebastian
Uniwersytet Rolniczy w Krakowie
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE WSCHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2021-02-20
221 Mazurek Sebastian
Politechnika Poznańska
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE ZACHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2021-02-20
222 Oleś Stanisław
Akademia Górniczo - Hutnicza w Krakowie
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE WSCHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2021-02-20
223 Skorupski Stanisław
Uniwersytet Medyczny w Łodzi
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE WSCHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2021-02-20
224 Zacharjasiewicz Stanisław
Politechnika Warszawska
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE WSCHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2021-02-19
SLALOM GIGANT – PRZEJAZD PÓŁFINAŁOWY = FINAŁ MĘŻCZYZN, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2021-02-20
225 Krawczak Sylwia
Uniwersytet Medyczny w Lublinie
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE WSCHÓD - KOBIETY, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2021-02-20
226 Ból Szymon
Politechnika Krakowska
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE WSCHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2021-02-19
SLALOM GIGANT – PRZEJAZD PÓŁFINAŁOWY = FINAŁ MĘŻCZYZN, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2021-02-20
227 Karoń Szymon
Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE ZACHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2021-02-20
228 Ludwiczak Szymon
Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE WSCHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2021-02-20
229 Pokutycki Tomasz
Uniwersytet Jagielloński w Krakowie
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE WSCHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2021-02-19
SLALOM GIGANT – PRZEJAZD PÓŁFINAŁOWY = FINAŁ MĘŻCZYZN, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2021-02-20
BANKED SLALOM - FINAŁ MĘŻCZYZN, 2021-02-20
230 Radtke Tomasz
Politechnika Gdańska
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE ZACHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2021-02-20
231 Sojka Tomasz
Politechnika Śląska w Gliwicach
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE ZACHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2021-02-19
SLALOM GIGANT – PRZEJAZD PÓŁFINAŁOWY = FINAŁ MĘŻCZYZN, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2021-02-20
232 Świderski Tomasz
Akademia Górniczo - Hutnicza w Krakowie
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE WSCHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2021-02-19
SLALOM GIGANT – PRZEJAZD PÓŁFINAŁOWY = FINAŁ MĘŻCZYZN, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2021-02-20
233 Włoch Tomasz
Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE ZACHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2021-02-19
SLALOM GIGANT – PRZEJAZD PÓŁFINAŁOWY = FINAŁ MĘŻCZYZN, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2021-02-20
234 Nowak Tymoteusz
Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE WSCHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2021-02-20
235 Przetacznik Weronika
Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE ZACHÓD - KOBIETY, 2021-02-19
SLALOM GIGANT – PRZEJAZD PÓŁFINAŁOWY = FINAŁ KOBIETY, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2021-02-20
236 Stadnik Weronika
Uniwersytet Gdański
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE ZACHÓD - KOBIETY, 2021-02-19
SLALOM GIGANT – PRZEJAZD PÓŁFINAŁOWY = FINAŁ KOBIETY, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2021-02-20
237 Wojtala Weronika
Politechnika Gdańska
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE ZACHÓD - KOBIETY, 2021-02-19
SLALOM GIGANT – PRZEJAZD PÓŁFINAŁOWY = FINAŁ KOBIETY, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2021-02-20
238 Andrzejewski Wiktor
Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE WSCHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2021-02-20
239 Mętel Wiktoria
Politechnika Opolska
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE ZACHÓD - KOBIETY, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2021-02-20
240 Wysoczańska Wiktoria
Uniwersytet Medyczny w Łodzi
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE WSCHÓD - KOBIETY, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2021-02-20
241 Włodarczyk Wiktoria
Politechnika Krakowska
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE WSCHÓD - KOBIETY, 2021-02-19
SLALOM GIGANT – PRZEJAZD PÓŁFINAŁOWY = FINAŁ KOBIETY, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2021-02-20
242 Budzyński Witold
Politechnika Krakowska
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE WSCHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2021-02-19
SLALOM GIGANT – PRZEJAZD PÓŁFINAŁOWY = FINAŁ MĘŻCZYZN, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2021-02-20
243 Olejnik Witold
Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE ZACHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2021-02-19
SLALOM GIGANT – PRZEJAZD PÓŁFINAŁOWY = FINAŁ MĘŻCZYZN, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2021-02-20
244 Pactwa Witold
Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE WSCHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2021-02-20
245 Ogonowski Wojciech
Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE WSCHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2021-02-20
BANKED SLALOM - FINAŁ MĘŻCZYZN, 2021-02-20
246 Stopa Wojciech
Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE WSCHÓD - MĘŻCZYŹNI, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE MĘŻCZYŹNI, 2021-02-20
247 Szymańska Zofia
Uniwersytet Jagielloński w Krakowie
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE WSCHÓD - KOBIETY, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2021-02-20
248 Twardowska Zofia
Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE ZACHÓD - KOBIETY, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2021-02-20
249 Badecka Zuzanna
Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE ZACHÓD - KOBIETY, 2021-02-19
SLALOM GIGANT – PRZEJAZD PÓŁFINAŁOWY = FINAŁ KOBIETY, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2021-02-20
250 Olejnicka Zuzanna
Akademia Wychowania Fizycznego w Poznaniu
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE ZACHÓD - KOBIETY, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2021-02-20
251 Olszewska Zuzanna
Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE ZACHÓD - KOBIETY, 2021-02-19
SLALOM GIGANT – PRZEJAZD PÓŁFINAŁOWY = FINAŁ KOBIETY, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2021-02-20
252 Skuza Zuzanna
Uniwersytet Warszawski
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE WSCHÓD - KOBIETY, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2021-02-20
253 Zdrzałek Zuzanna
Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE ZACHÓD - KOBIETY, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2021-02-20
254 Rybińska-Królik Żaklina
Uniwersytet Łódzki
Przyjete SLALOM GIGANT – ELIMINACJE WSCHÓD - KOBIETY, 2021-02-19
BANKED SLALOM - ELIMINACJE KOBIETY, 2021-02-20
1
Uniwersytet Śląski w Katowicach
Przyjete
2
Politechnika Łódzka
Przyjete
3
Politechnika Krakowska
Przyjete
4
Politechnika Poznańska
Przyjete
5
Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie
Przyjete
6
Uniwersytet Warszawski
Przyjete
7
Politechnika Rzeszowska
Przyjete
8
Akademia Górniczo - Hutnicza w Krakowie
Przyjete
9
Uniwersytet Łódzki
Przyjete
10
Politechnika Łódzka
Przyjete
11
Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie
Przyjete
12
Uniwersytet Rolniczy w Krakowie
Przyjete
13
Uniwersytet Opolski
Przyjete
14
Podhalańska Państwowa Uczelnia Zawodowa w Nowym Targu
Przyjete
15
Politechnika Śląska w Gliwicach
Przyjete
16
Politechnika Krakowska
Przyjete
17
Politechnika Krakowska
Przyjete
18
Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Przyjete
19
Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie
Przyjete
20
Uniwersytet Śląski w Katowicach
Przyjete
21
Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu
Przyjete
22
Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie
Przyjete
23
Uniwersytet Jagielloński w Krakowie
Przyjete
24
Uniwersytet Łódzki
Przyjete
25
Politechnika Śląska w Gliwicach
Przyjete
26
Uniwersytet Jagielloński w Krakowie
Przyjete
27
Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach
Przyjete
28
Uniwersytet Medyczny w Lublinie
Przyjete
29
Uniwersytet Gdański
Przyjete
30
Politechnika Krakowska
Przyjete
31
Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
Przyjete
32
Vistula Warszawa
Przyjete
33
Politechnika Łódzka
Przyjete
34
Politechnika Poznańska
Przyjete
35
WSWFiT Białystok
Przyjete
36
Uniwersytet Rolniczy w Krakowie
Przyjete
37
Politechnika Poznańska
Przyjete
38
Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach
Przyjete
39
Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach
Przyjete
40
Politechnika Śląska w Gliwicach
Przyjete
41
Politechnika Gdańska
Przyjete
42
Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Przyjete
43
Politechnika Krakowska
Przyjete
44
Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie
Przyjete
45
Akademia Górniczo - Hutnicza w Krakowie
Przyjete
46
Uniwersytet Łódzki
Przyjete
47
Uniwersytet Medyczny w Łodzi
Przyjete
48
Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie
Przyjete
49
Politechnika Krakowska
Przyjete
50
Uniwersytet Jagielloński w Krakowie
Przyjete
51
Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie
Przyjete
52
Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie
Przyjete
53
Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach
Przyjete
54
Podhalańska Państwowa Uczelnia Zawodowa w Nowym Targu
Przyjete
55
Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach
Przyjete
56
Politechnika Poznańska
Przyjete
57
Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
Przyjete
58
Politechnika Krakowska
Przyjete
59
Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
Przyjete
60
Politechnika Śląska w Gliwicach
Przyjete
61
Politechnika Poznańska
Przyjete
62
Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie
Przyjete
63
Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie
Przyjete
64
Politechnika Poznańska
Przyjete
65
Politechnika Krakowska
Przyjete
66
Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Przyjete
67
Politechnika Śląska w Gliwicach
Przyjete
68
Politechnika Warszawska
Przyjete
69
Uniwersytet Medyczny w Łodzi
Przyjete
70
Uniwersytet Warszawski
Przyjete
71
Politechnika Gdańska
Przyjete
72
Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach
Przyjete
73
Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie
Przyjete
74
Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie
Przyjete
75
Uniwersytet Medyczny w Łodzi
Przyjete
76
Uniwersytet Medyczny w Łodzi
Przyjete
77
Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Przyjete
78
Akademia Górniczo - Hutnicza w Krakowie
Przyjete
79
Politechnika Krakowska
Przyjete
80
Uniwersytet Śląski w Katowicach
Przyjete
81
Akademia Wychowania Fizycznego w Krakowie
Przyjete
82
Uniwersytet Łódzki
Przyjete
83
Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
Przyjete
84
Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie
Przyjete
85
Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach
Przyjete
86
Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie
Przyjete
87
Uniwersytet Śląski w Katowicach
Przyjete
88
Politechnika Gdańska
Przyjete
89
Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach
Przyjete
90
Akademia Górniczo - Hutnicza w Krakowie
Przyjete
91
Akademia Wychowania Fizycznego w Poznaniu
Przyjete
92
Uniwersytet Śląski w Katowicach
Przyjete
93
Politechnika Gdańska
Przyjete
94
SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny w Warszawie
Przyjete
95
Akademia Górniczo - Hutnicza w Krakowie
Przyjete
96
Uniwersytet Warszawski
Przyjete
97
Uniwersytet Gdański
Przyjete
98
Uniwersytet Warszawski
Przyjete
99
Politechnika Śląska w Gliwicach
Przyjete
100
Uniwersytet Gdański
Przyjete
101
Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach
Przyjete
102
Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Przyjete
103
Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie
Przyjete
104
Politechnika Łódzka
Przyjete
105
Politechnika Gdańska
Przyjete
106
Politechnika Gdańska
Przyjete
107
Uniwersytet Opolski
Przyjete
108
Uniwersytet Rolniczy w Krakowie
Przyjete
109
Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie
Przyjete
110
Uniwersytet Śląski w Katowicach
Przyjete
111
Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach
Przyjete
112
Uniwersytet Opolski
Przyjete
113
Politechnika Poznańska
Przyjete
114
Politechnika Śląska w Gliwicach
Przyjete
115
Uniwersytet Medyczny w Łodzi
Przyjete
116
Politechnika Gdańska
Przyjete
117
Uniwersytet Medyczny w Lublinie
Przyjete
118
Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach
Przyjete
119
Uniwersytet Łódzki
Przyjete
120
Uniwersytet Warszawski
Przyjete
121
Uniwersytet Warszawski
Przyjete
122
Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach
Przyjete
123
Politechnika Warszawska
Przyjete
124
Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach
Przyjete
125
Politechnika Warszawska
Przyjete
126
Uniwersytet Gdański
Przyjete
127
Politechnika Opolska
Przyjete
128
Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Przyjete
129
Politechnika Śląska w Gliwicach
Przyjete
130
Uniwersytet Warszawski
Przyjete
131
Akademia Wychowania Fizycznego w Krakowie
Przyjete
132
Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu
Przyjete
133
Uniwersytet Warszawski
Przyjete
134
Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach
Przyjete
135
Politechnika Opolska
Przyjete
136
Politechnika Warszawska
Przyjete
137
Akademia Górniczo - Hutnicza w Krakowie
Przyjete
138
Uniwersytet Opolski
Przyjete
139
Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach
Przyjete
140
Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
Przyjete
141
Uniwersytet Śląski w Katowicach
Przyjete
142
Uniwersytet Medyczny w Lublinie
Przyjete
143
Akademia Wychowania Fizycznego w Krakowie
Przyjete
144
Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach
Przyjete
145
Uniwersytet Łódzki
Przyjete
146
Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie
Przyjete
147
Uniwersytet Medyczny w Lublinie
Przyjete
148
Akademia Wychowania Fizycznego w Poznaniu
Przyjete
149
Uniwersytet Jagielloński w Krakowie
Przyjete
150
Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie
Przyjete
151
Politechnika Poznańska
Przyjete
152
Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie
Przyjete
153
Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach
Przyjete
154
Politechnika Rzeszowska
Przyjete
155
Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach
Przyjete
156
Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie
Przyjete
157
Akademia Górniczo - Hutnicza w Krakowie
Przyjete
158
Politechnika Krakowska
Przyjete
159
Politechnika Warszawska
Przyjete
160
Akademia Górniczo - Hutnicza w Krakowie
Przyjete
161
Politechnika Śląska w Gliwicach
Przyjete
162
Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
Przyjete
163
Uniwersytet Medyczny w Lublinie
Przyjete
164
Uniwersytet Medyczny w Łodzi
Przyjete
165
Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Przyjete
166
Politechnika Śląska w Gliwicach
Przyjete
167
Uniwersytet Opolski
Przyjete
168
Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie
Przyjete
169
Uniwersytet Medyczny w Łodzi
Przyjete
170
Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach
Przyjete
171
Politechnika Poznańska
Przyjete
172
Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie
Przyjete
173
Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach
Przyjete
174
Uniwersytet Łódzki
Przyjete
175
Uniwersytet Gdański
Przyjete
176
Politechnika Gdańska
Przyjete
177
Politechnika Opolska
Przyjete
178
Akademia Górniczo - Hutnicza w Krakowie
Przyjete
179
Politechnika Warszawska
Przyjete
180
Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach
Przyjete
181
Politechnika Śląska w Gliwicach
Przyjete
182
Politechnika Krakowska
Przyjete
183
Uniwersytet Łódzki
Przyjete
184
Uniwersytet Śląski w Katowicach
Przyjete
185
Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie
Przyjete
186
Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
Przyjete
187
Politechnika Gdańska
Przyjete
188
Akademia Wychowania Fizycznego w Krakowie
Przyjete
189
Politechnika Warszawska
Przyjete
190
Uniwersytet Medyczny w Lublinie
Przyjete
191
Uniwersytet Gdański
Przyjete
192
Politechnika Łódzka
Przyjete
193
Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie
Przyjete
194
Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Przyjete
195
Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach
Przyjete
196
Akademia Górniczo - Hutnicza w Krakowie
Przyjete
197
Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie
Przyjete
198
Akademia Górniczo - Hutnicza w Krakowie
Przyjete
199
Podhalańska Państwowa Uczelnia Zawodowa w Nowym Targu
Przyjete
200
Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach
Przyjete
201
Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach
Przyjete
202
Akademia Górniczo - Hutnicza w Krakowie
Przyjete
203
Akademia Wychowania Fizycznego w Poznaniu
Przyjete
204
Politechnika Łódzka
Przyjete
205
Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie
Przyjete
206
Uniwersytet Jagielloński w Krakowie
Przyjete
207
Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie
Przyjete
208
Politechnika Poznańska
Przyjete
209
Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu
Przyjete
210
Uniwersytet Warszawski
Przyjete
211
Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
Przyjete
212
Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach
Przyjete
213
Uniwersytet Medyczny w Łodzi
Przyjete
214
Politechnika Krakowska
Przyjete
215
Uniwersytet Jagielloński w Krakowie
Przyjete
216
Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach
Przyjete
217
Politechnika Gdańska
Przyjete
218
Uniwersytet Warszawski
Przyjete
219
Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach
Przyjete
220
Uniwersytet Rolniczy w Krakowie
Przyjete
221
Politechnika Poznańska
Przyjete
222
Akademia Górniczo - Hutnicza w Krakowie
Przyjete
223
Uniwersytet Medyczny w Łodzi
Przyjete
224
Politechnika Warszawska
Przyjete
225
Uniwersytet Medyczny w Lublinie
Przyjete
226
Politechnika Krakowska
Przyjete
227
Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach
Przyjete
228
Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie
Przyjete
229
Uniwersytet Jagielloński w Krakowie
Przyjete
230
Politechnika Gdańska
Przyjete
231
Politechnika Śląska w Gliwicach
Przyjete
232
Akademia Górniczo - Hutnicza w Krakowie
Przyjete
233
Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach
Przyjete
234
Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Przyjete
235
Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach
Przyjete
236
Uniwersytet Gdański
Przyjete
237
Politechnika Gdańska
Przyjete
238
Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Przyjete
239
Politechnika Opolska
Przyjete
240
Uniwersytet Medyczny w Łodzi
Przyjete
241
Politechnika Krakowska
Przyjete
242
Politechnika Krakowska
Przyjete
243
Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu
Przyjete
244
Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie
Przyjete
245
Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie
Przyjete
246
Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
Przyjete
247
Uniwersytet Jagielloński w Krakowie
Przyjete
248
Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach
Przyjete
249
Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu
Przyjete
250
Akademia Wychowania Fizycznego w Poznaniu
Przyjete
251
Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu
Przyjete
252
Uniwersytet Warszawski
Przyjete
253
Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach
Przyjete
254
Uniwersytet Łódzki
Przyjete

01

Zawody SNOWBOARDOWE

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
Polityka prywatości
System przygotowany przez Itmaweb.pl